Tesviye Sistemi ile Seramik Döşeme

Tesviye klips Sistemi ile Pürüzsüz yer duvar seramik Döşeme

Tesviye sistemi ile Seramik fayans döşeme için düzgün bir semin elde etmek için kullanılan tesviye sistemidir. Yer karoları ve fayans döşeme yaparken her iki seramik arasındaki yükseklik farklarının oluşmaması için en ideal üründür. Yüksekliklerdeki farklılık bazen boylu malzemede, bazen zeminden doğan sebepler ile oluşur.

Bu sayede tesviye sistemi ile seramik döşeme bu olumsuzlukları ortadan kaldırır. Seramik tesviye sistemi düzgün bir döşeme elde etmek için özellikle büyük ebatlı yer karoları zemine ve duvara uygulamada düz bir şekilde yerleşmesini sağlar.

seramik uygulamaları

Seramik Tesviye Sistemi Nasıl Kullanılır?

Farklı tüpte seramik tesviye sistemi vardır. seramik döşeme yapmak için bir klips, bir kama ve ayarlamak için pense ihtiyacı vardır.Tabanda ve duvarda tesviye klips sistemi sayesinde düz olarak ayar yapar. Sadece büyük seramik uygulamasında değil, ahşap desenli yer karolarında ve tüm özel tasarım için rektefiyeli seramik modelleri için uygundur.

Seramik Tesviye Sisteminin faydaları

  • Seramik fayans döşemesinde kayma ve sarkmayı önler;
  • Eşitsizliği önler;
  • Hızlı ve hatasız döşeme sağlar;
  • Kolay takılır, kolay sökülür;
  • Hem yatay, hem dikey olarak yerleştirilir;
  • Büyük ebatlı fayanslar için idealdir.

Tesviye Sistemi ile Seramik Döşeme

Tesviye Sistemi ile Seramik Döşeme

Tesviye Sistemi ile Seramik Döşeme

Tesviye Sistemi ile Seramik Döşeme

Tesviye Sistemi ile Seramik Döşeme

Tesviye sistemi ile seramik döşeme seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.