Kendi Kendini Temizleyen Fayans ve Seramik

Deterjan kullanmadan Seramik Yüzeyindeki Kir, Pas ve Lekeleri Çıkarmak Kolay

Kendi kendini temizleyen fayans ve seramik üretimi ile Toz, kir aynı zamanda sigara dumanı kişisel temizlik ürünleri ve zamanla tortulanan lekeler harabeye uğramış seramik fayansların yüzeyleri ve malzemeleri olan ortamlarda kullanılınca yeni gibi canlı kalan seramikler.

Fotokatalitik bir seramiktir ve bu özelliği sayesinde temizlemeyi kolaylaştıran ve yüzeyine daha az tutar. Kendi kendini temizleyen adı ile yüzeyleri yumuşak tutan bir deterjan ile temizlenmeyi sağlar. Asit ve yüzeye zarralı olan ürünlerin yapışmasını önler.

Kendi kendini temizleyen fayans ve seramik

Dışar da dahi seramiklerin özü korunur, rengi solma yapmaz. Temizleme maliyetini de ortadan kaldırır. Kendi kendini temizleme özelliği ile su, sabun lekesi, hafif toksit olmayan deterjanları kullanarak temizleme yüzeyleri daha kolay ve ucuz hale getirir. Yağmur suları dahi leke yapmaz kirliği hemen üzerinden atar.

Seramik yüzeyi tabakasında kirlerin yapışkan şekilde yapışmasını önleyen sıvı bir tabakaya sahiptir. Sıvı bir deterjanla kolayca temizlemek mümkündür.

Kendi Kendini Temizleyen Fayans ve Seramik

Kendi kendini temizleyen fayans ve seramik seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz? Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, farklı tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirler almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.