Vintage bir mutfak nasıl tasarlanır

Vintage mutfak tasarımları, vintage mutfaklar ve dekorasyonu

Rustik mobilyalar, retro dolaplar ve bitkisel kumaşlar dahil edilerek nostaljik dokunuşlarla vintage bir mutfak yaratın. Vintage tarzı bir mutfak nasıl tasarlanır? Vintage mutfak modelleri fikirleri ve öneriler size ilham verecek.

Eski motifler ve aşınmış desenleri, renkleri ile retro bir mutfak tasarlamak ister misiniz? “Vintage tarzı” farklı insanlar için farklı anlamlara gelir. Yerleşik bir tasarım formülü yoktur mutfaklar için. Vintage mutfak dekorasyonu için bir kaç kural var.

Vintage mutfak tasarımı için pratik öneriler isteyebilirsiniz. Mutfak tasarlama konusunda iyi bir plan yapmak ve ipuçları gerekecek size rehberlik edecek fikirler sunuyorum bu yazımda. vintage mutfak örnekleri

Vintage Tarzı Modern Tasarımlı Desenli Karo Modelleri

Vintage Mutfak Modelleri ve örnekleri

2018 yılı trendi ile mutfak dekorasyonunda vintage mutfak modelleri büyük rabet görmektedir. Vintage tarzı mutfak tasarımı bulunduğu ortamı eskilere götüren ve eskileri hatırlatan tasarım ile eski objelere hayranlık duyan insanların tasarım tarzıdır.

Vintage tasarımlı mutfaklar geçmiş zamanların yasanmışlığını hala canlı tutan ve anımsatan düşüncesi ile dekore edilir. Vintage tekstil ürünleri, mutfak el aletleri ve tüm eşyalar vintage olmalı.

Vintage tasarım sadece ürünler için gecerli değildir. Lavabo ve musluklar içinde gecerlidir. Mutfak tezgahına kombine monte edileceği için mutfak lavaboları içinde geçerli niteliktedir.

Eski tip mutfak mobilyaları ve klasik standart nitelikli mutfak dolapları açık tonda renkler tercihi ile kombine edilir. Vintage mutfak dolapları cam kapaklara sahip olmalıdır.

2018 yılı ile vintage tarzı mutfak dekorasyonu genellikle hasır, ahşap, doğal bitkiler ile tamamlanan doğal malzemelerin kullanıldığı buğday rengine sahiptir. Damarlarında ise doğal taşlara benzer renkler bulunur.

Tüm mutfakları tarzları ile birleştiren tek şey, Nostaljik anıları zamana yayılarak hala popüler olan hatıraların yansımasıdır. İlginç, cesur renkler, eski kullanılan eşyaların sergilenmesi ve bunlar açık raflarda gözükecek durumda dizilmesi gerekir. Kancalara asılacak tavalar, el aletleri yeniden konumlandırılması harika görünüyor.

Vintage tarzı bir mutfak nasıl tasarlanır

Vintage bir mutfak için dolap seçimi

Vintage mutfak için dolap seçimi

En iyi klasik mutfaklar aksesuarların konuşmalarını sağlar. O yüzden ideal olarak basit tutulup, ahşap yüzeyler dolu olmalı. Mutfak dolapları masif ahşap dolaplar açık, çıplak solmuş renkleri ile hatıraların yasanması ile çekicilik yansıtır.  Retro görünümü seviyorsanız daha fazla eski mutfak dolabı ve özellik taşıyan aletlere yer verin.

Yine daha retro bir görünüm için hiçbir şey eskilerde üretilen klasik tasarım olan orjinal  vintage tarzı mutfak türlerini yenemez. Göze çarpan eskitilmiş eşyalar ile vintage mutfak yaratabilirsiniz.

vintage mutfaklar

Bir vintage tarzı mutfağın asla olmaması gereken tek şey mükemmeldir, aşınma ve yıpranmış sade hali çekicilik yapmaya katkıda bulunur. Bozulmamış ünitelere zarar vermeyin, ancak eski mobilyalar ( sadece sağlamlığını kontrol edin ) bit pazarı ve 2. el eşya satan yerler, antikacılarda belki eski şifon yer, belki bir yemek masası, sandalye bulursanız alın. Sadece eski işçiliği bozmadan boyayın ve canlandırın.

Vintage mutfak cihazları bulun

vintage mutfak

Birçok vintage tarzı mutfak aletleri, yumuşak, kıvrımlı kenarları olan cesur ve pastel renklere sahiptir.Eski olan modern cihazlar vintage mutfaklar için mükemmeldir.

Eski kumaşlar sıcaklık ve doku katmanın anahtarıdır. Parlak renkli baskılı çiçek desenleri, perdeler, muşambalar, masa örtüleri, çay soğumasın die demliğe örtülen işlemeli havlular. Klasik abartılı renkler kırmızılar, pembeler, yeşiller vintage tercihidir. Uyumsuz sandalyeler ve üstüne lastikli minderi unutmayın.

vintage mutfak modelleri

vintage mutfak Modelleri , retro mutfak modelleri, vintage mutfak aksesuarları, retro mutfak eşyaları, retro mutfak dolabı, vintage mutfak fayansları, vintage mutfak dolabı , vintage beyaz mutfak, Vintage mutfak modelleri, vintage mutfak tasarımı önerileri, vintage mutfak renk fikirleri, vintage mutfak dekorasyonu nasıl yapılır. vintage mutfak örnekelri

İlham almak için  modern mutfak fikirleri sayfamıza bakın.

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube