10 En Güzel Banyo Zemini Fikirleri

Banyo için Modern zemin Seramik kaplama fikirleri

Banyoyu tasarlıyor dekorasyon yapmak için, ancak yer karosu, seramik seçiminde nasıl bir seçim yapacaksınız? hiç bir fikriniz yoksa Desenli yer karosu döşemelerinden dokulu yüzeylere ve banyoyu tamamlayan duvar yer döşemelerine kadar her şeyi kapsayan en iyi banyo yer döşeme fikirlerine rehberlik etmek için buradayız. Banyonuz küçük, çağdaş veya geleneksel olsun size uygun stil bulma garantisi için sayfayı okumanızı tavsiye ederiz.

Banyo zemin karoları moda olmasına rağmen, banyo gibi belirli alanlarda aynı renk karoları kullanmak  yanlış değildir. Çağdaş bir görünüm elde etmek için banyoda aynı renkte gri ve yeşil renkteki sırlı seramik aynı kombinasyonu ile devam edin.

Kesin Çözüm için Lüks Ahşap Seramik Seçin

Ahşap seramikler artık banyo zeminlerinde popüler hale geldi. Tüm porselen seramik özelliklerini barındıran sert, aşınmayan, sıcaklık hissi veren, yüksek nem alanlarına uygundur. Sade ancak zarif bir his için narin ağaç desenli yumuşak gri bir karo banyo için uygundur.

Daha fazla bilgi edinin ve ahşap görünümlü seramik modelleri için inceleyin

10 En Güzel Banyo Zemini Fikirleri

Desenli Yer Karoları Tercih Edin

Banyoda çarpıcı ve etkileyici bir tasarım özelliği oluşturmak istiyorsanız, desenli yer karoları döşemeyi düşünün. Güzel mavi ve en güzel yeşil tonlu hem çağdaş hemde geleneksel olarak banyolara şıklık verecektir. Yakışan motifleri ile her mekana uyum sağlayan desenli yer karoları sonrası banyonun tamamlayıcı olan aksesuarları ile eşleştirin.

Çok fazla desen bir araya getirmek yerine, bir desenle veya en fazla birkaç desenle birlikte kalmak daha iyidir. Örneğin, bej renkli karolar seçtiyseniz, mükemmel bir görünüm elde etmek için ilgili birkaç tonu sunabilirsiniz.

Desenli Yer Karoları

Ahşap Efektli Fayanslar ile Rustik Bir His Yaratın

Doğanın en sıcak tonlarını yansıtan ve daha rustik bir havası olan banyo için ahşap efektli zemin seramikleri dikkate değer bir seçenektir. Her karo benzersiz bir renk tonuna ve desene sahip olduğundan banyonuzda suya dayanıklı olur.

Kolay temizliği ve dayanıklı oluşu ile ayrı bir bakım gerektirmez. Doğadan ısmarlama bir duygu ile parke efekti oluşturur.

Ahşap Efektli Fayanslar

Zemin Ve Duvarda Gri Karo ( seramik) Seçin

Kesintisiz ve çağdaş bir dokunuşa sahip banyoya sahip olmak için ve gri renkleri seviyorsanız hem yerde, hemde duvar kaplamalarında minimalist gri fayansları tercih edin. Lüks bir banyo için beyaz ve sıcaklık hissi için ahşap banyo ürünleri ile kombin yapın. Banyo alanı izin verirse büyük formalı seramikler kullan

Çağdaş Bir Banyoya Sahip Olmak için Vintage Bir His Katın

Hafif bir antika tasarım yapılmış, şık desenli yer seramikleri uygulama ile çağdaş bir banyoya vintage bir his katmayı deneyin. Belki sevmezsiniz, belki fikriniz yok ama siz banyonun boğulmuş hissedilmesini önlemek için başka nötr şema seçenekleri kullanarak eşleştirip uyumu yakalayın.

Banyo Zemini Fikirleri

Çok Yönlü Fayans Kullanarak Benzersiz Banyo Zemini Tasarlayın

Kullanışlı ve modern bir banyo zemini için kendi tasarımınızı yaratmanıza ve kişiliğinize hitap eden ahşap karolar deneyin. Hem günümüzde moda ve zemine şık duran görselliği ile kaymaz, dayanıklı. Dayanıklı olmasının yanı sıra tarzınıza ve banyonuzun zeminine benzersiz ve harika fırsat sunacaktır.

Çok Yönlü Fayans

Modern bir banyo için mükemmel olan kusursuz bir görünüm elde etmek için duvar ve zemini aynı seramikler ile tercih yapın. Ama bu esnada nötr renkler seçin ancak dokuya dikkat edin. Düz, kaymayan, kir ve leke tutmaya yüz tutmamış sırları olan seramikler uzun yıllar kullanmanız için önemli. Bunlara ek olarak; Banyo zemin seramikleri için yapmanız gereken 10 seçim.

1. Eğer gerçek bir doğa aşığıysanız, seçtiğiniz banyo karolarında canlı yeşil bir renk seçebilir ve onu güzel bir manzara duvar kağıdı ile birleştirebilirsiniz. Sadelik ve zarafet dokunuşu katacak.

2. Banyo zemin karoları seçerken banyonuzda toprak tonlarına gidebilirsiniz. Gerçekten rustik bir his vermek için ideal seçim.

3. Altıgen fayans, banyonuzun harika görünümünü arttırmanıza yardımcı olabilecek başka bir fikirdir. Banyo zemin seramikleri siyah-beyaz tonlarına da devam edin ve dikkatinizi çekmek için klasik metal ve cam duş alanı oluşturun.

4. Mavi, huzur ve sükunet rengidir, neden bu rengi banyonuzda kullanmıyorsunuz? Mekana modern bir hava katmak için mavi banyo seramikleri tercih edebilirsiniz.

5. Hayatta daha ince ve şık şeyleri seviyorsanız , zeminden tavana döşenmiş banyo yer karoları alın ve ana yatak odasına sofistike bir hava verin. Banyoya ayna ve şamdan ile kendinize lüks bir alan yaratın.

6. Şaşırtıcı  olan şeyleri seven insanlar, kesinlikle geometrik banyo karoları seçip, yansıtıcı duvar karoları ile harmanlar. Kombine etki banyoya modern bir vurgu sağlayacaktır.

7. Parlak, canlı renklerden oluşan bir berekete gidin. Kalın bir ifade vermek istiyorsanız, banyonuza çarpıcı bir görünüm kazandırmak için seramik renklerini kırmızı, koyu ve bordo tonlarında kullanın.

8. Banyonuzda rustik veya odunsu görünümleri seviyorsanız, ahşabı taklit eden ve parlak bir zemin döşeme görünümü veren saf beyaz seramik ile birlikte kahverengi odunsu karolar seçebilirsiniz.

9. Canlı renk küçük beyaz banyo seramik kendi, modern ve özel alanınızı yaratın.

10. Banyonuzda huzurlu ve sakin bir görünüm elde etmek için ince yeşim renkli banyo yer karoları da seçebilirsiniz . Soğuk bir alan için soluk mavinin yeşim yeşili kombinasyonunu seçin.

Zevkinize göre seçilen bu banyo zemin fikirlerden herhangi biri, banyonuzda aradığınız mükemmel görünümü yakalamanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla Banyo İlhamı mı Arıyorsunuz?

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube