altıgen fayans

Banyo Mutfak Dekoru için Altıgen Fayans ve Seramik Karo

2019 yılı ile banyo mutfak tasarımında kullanılan altıgen fayans modelleri ile artık daha dekoratif duvarlar oluşuyor. Evinizde mutfak ve banyonuzu veya diğer yaşam alanlarınızı yenilemeyi planlıyorsanız, altıgen fayans kullanarak modaya uygun şık bir döşeme elde edersiniz. Modern bir etkili duvar yaratmak için duvarınıza döşeyin

Fayans trendleri en son modelleri altıgen fayans. Altıgen fayanslar ve yer karosu ile şimdi evlerinizi ultra ve şık görünüme getirmeniz ve küçük bir ilgi alanı ile duvarları dekoratif hale getirebilirsiniz.

İster banyo duvarında, ister mutfakta,isterse şöminenizi canlandırmak için özellikle olarak kullanmak isteyebilirsiniz. En Sevdiğiniz altıgen fayans çeşidini seçin.Altıgen fayanslar, duvarda bir özellik oluştururken, banyoda yada mutfakta sansasyonel gözükür. Farklı bir renkle, desenli veya boylu kullanıp banyo ve mutfak tezgahını modern hale getirebilirsiniz.

Altıgen Fayans Modelleri

Banyo Zemin ve Duvar Altıgen Fayans Modelleri

Banyo için altıgen zemin fayans döşemesinde de kullanılabilir. Duvardan farklı olan zeminde daha küçük dekor amaçlı altıgen banyo fayansı kullanmak, banyoya şık ve farklı görünüm kazandırır. Ancak detaylı bir özellik tercih edecekseniz, duş arkasında altıgen fayans kullanın. Böylece cesur görünüm ve özel bir tasarım yaratma olanağı sağlarsınız.

Altıgen Fayans Modelleri

Altıgen Yer Karosu

Duvar ve zemin porselen altıgen karo koleksiyonu evinizin dekorunu sihirli bir şekilde değiştirir. Altıgen seramik karo modeli kullanarak modern tasarım ile şık zemin elde edebilirsiniz. 2019 yılı en yeni altıgen seramik yer karosu için 10 modeli sunuyorum.

Altıgen Fayans Modelleri Altıgen Fayans Modelleri Altıgen Fayans Modelleri Altıgen Fayans ModelleriKadıköy Banyo Yenileme Tadilat ve DekorasyonKadıköy Banyo Yenileme Tadilat ve DekorasyonKadıköy Banyo Yenileme Tadilat ve DekorasyonKadıköy Banyo Yenileme Tadilat ve DekorasyonAltıgen Fayans Modelleri

Altıgen Fayans Modelleri seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz?

Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirleri almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube