Porselen Karo Nedir

Porselen Karo Nedir ? Temel Özellikleri Nelerdir?

Bir döşeme yapmak için alacağınız seramik, fayans yada granit hakkında özelliklerini merak ettiniz mi? Yada ismin ne anlama geldiğini. Porselen karo nedir? hangi özelliklere sahiptir. Bu konuyla ilgi döşeme çözümleri uzmanı olarak özellikle porselen karolarla ilgili aşağıda bir kaç önemli noktaya değindik.

Porselen karolar 

Porselen Karo Nedir

Porselen karolar bir seramik ve granit şekli olarak üretimi yapılır. Üretimde porselen karolar yüksek ateş ısısı ile yapılır ve buda normal seramikten daha üstün özelliklere sahip konuma gelir. Porselen karolar % 5 su emme oranına sahip olarak sırlı porselen, sırsız porselen olarak ikiye ayrılır.

Yoğun insan trafiği, yüke maruz olan alanlar için düşük su emme özelliği ve aşınmaya dayanıklı olması nedeni ile iç ve dış alanlarda kullanılır.

Porselen Karolar Nasıl temizlenir ve Korunur

Seramik fayans gibi porselen karolarda az bakım gerektirir. Çabuk ve kolay temizlenebilir. Porselenin yüzeyi aynı zamanda lekelere ve hasarlara karşı daha dayanıklı, daha hassas olmasını sağlar. Normal bi paspasla yapılan temizlik ile ve sade temizlik ürünleri ile kolayca temizlenir. Buda porselen karo temizliği için yeterli.

Porselen Karo Nedir

Porselen Karo Döşeme nasıl yapılır

Porselen karo döşeme için ister banyo, teras, mutfak yada diğer odalar ve bahçe gibi mekanlara göre çeşitli boyutları var. Geniş ürün yelpazesi her kişiliğe ve kişi tarzına göre modern, ve klasik, lüks ve doğal görünüme sahip.

Arzu ettiğiniz stili yaratmanıza olanak verir. Aynı zamanda sırlı porselen, sırsız porselen karo çeşitleri ile değişik yüzey içerir. Porselen karolar uzun ömürlü kullanım sağlamanız için idealdir. Yaşam alanınızda keyf alacağınız zarif mekan imkanı bulacağınız tek ürün.

Porselen Karo Modelleri ve görüntüleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Modelleri

Porselen Karo Nedir

Porselen Karo Nedir ? Temel Özellikleri Nelerdir? seçiminiz için ilham almanız mı gerekiyor? Gerçek hayattaki farklı modellerin nasıl uygulandığını merak ediyor musunuz?

Sosyal medya sayfalarımızda tarzınıza uygun boyut, tasarımların örneklerini bulacaksınız. Sadece görsel resim bulmayacaksınız, gerçek evlerin tasarımı yapılmış fotoğrafları bulacaksınız !  Döşeme tavsiyesi ve fikirleri almak için bizi arayın ..

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube