En iyi 10 bahçe yer karosu modelleri

Çoğumuz dış mekanlarımızdan en iyi şekilde yararlanmıyoruz ve bu gerçekten utanç verici! Bu sezon neden misafirleri eğlendirmek ve güneşi kucaklamak için şık bir bahçe yaratmıyorsunuz? İşte sizlere bahçenizi gösterişli hale getireceğiniz En iyi 10 Bahçe Seramik ve Yer Karosu modeli.

En iyi 10 Bahçe Seramik ve Yer Karosu

1 . Ahşap Desenli Bahçe Yer Karosu

En iyi bahçe seramik ve yer karoları arasında yer vermek istediğim son yıllarda trend olan doğallık hissi ile yaşam alanlarımızda duvar ve zemin döşemeleri için popüler ahşap efektli en iyi bahçe yer fayansı.

Açık havada bir platform oluşturmak söz konusu olduğunda, popüler bir seçenektir. Bu tahta şeklindeki fayanslar şık oldukları kadar dayanıklıdır, bahçe seramik ve yer karosu modelleri arasından seçim yapabileceğiniz muhteşem renkler var.

2 . Kepçe Tırnaklı Bahçe Duvar karosu

Bu tamamen yorgun görünümlü bahçe içi ve dışı için kaplama ürünü. Yeni bir alan oluşturmaya çalışırken bunlar oldukça durgun olabilir. Porselenden yapılmışlar, çok seviyeli, kademeli yüzeye sahip kayrak efekt görünümüne sahipler ve dış mekandaki yaşam alanı için şık bir fon oluşturuyorlar!

En iyi 10 Bahçe Seramik ve Yer Karo Modelleri

3 . Bahçe Girişi Desenli Yer karosu

Evinizin bahçe girişinde çarpıcı bir yol oluşturmak ve girişinizi güzelleştirmek için en ideal bahçe seramik yer karosu. Bu eski ve gösterişli desenlerin bira araya geldiği, çeşitli renk ve desenlerin birlikteliği bahçe girişinizi lüks yapacaktır.

En iyi 10 Bahçe Seramik ve Yer Karosu

4 . Lüks Ahşap

Bir bahçe alanı dönüştürmek için büyük bir eğilim. Avluya çıkan teras veya verandaya akan bir zemin alan döşemeleri her iki alanda da kesintisiz bir geçiş oluşturmak için kullanabilirsiniz Sanki büyük bir serbest akan zemin alanı. Bu, evinizle bahçeniz arasındaki sınırları bulanıklaştırmaya yardımcı olmak içindir, böylece bu dış mekanların tadını çıkarabilirsiniz. 

5 . Calacatta bahçe yer karosu

Bahçe seramik ve yer karoları listemin diğer bir zemin duvar seramikleri arasında her mekan için uyum sağlayacak , modern görünüm verecek  bahçe duvar ve yer döşeme seramikleri calacatta.

Doğal görünüm iki nedenden ötürü popülerdir – bir mekana sadece biraz lüks katmakla kalmaz, aynı zamanda rahatlatıcı ve rahatlatıcı bir şema oluşturmaya da yardımcı olur. Calacatta mermeri çarpıcı kontrastlı damarları nedeniyle en çok aranan doğal taşlardan biridir.

Bununla birlikte, biraz pahalı olabilir ve ayrıca devam eden tedavi ve bakım gerektirir. İşte bu gerçekçi Beyaz Altın Calacatta Mermer Efektli Fayansları işe yaradı ! Porselen yapılmışlar, bu yüzden bahçe ve döşeme için ideal !

6 . Beton Etkili Bahçe Yer karosu

En iyi 10 bahçe yer karosu modelleri arasında her mekana ve zemine uyum sağlayacak beton desenli yer karosu favorilerim arasında. Güneşi kucaklayacak bir veranda, bahçe, balkon, ve teras için daha popüler hale geldi.

Bunun nedeni, zemin kaplamasına göre daha zor aşınma ve temizlenmesi daha kolay olmaları ve çok daha hoş görünmeleridir.

Bu beton efektli kayma önleyici yüzeye, hafif ve modaya uygun bir beton efekt tasarımına sahiptir ve bu iç mekandaki kusursuz dış mekan görünümünü yaratmak için uygun bahçe yer karosu !

En iyi 10 bahçe yer karosu modelleri

7 . Farklı Tarz bahçe Yer Karoları

Geleneksel ahşap görünümden uzak bir tarz yaratmak için bahçenizi ihtişamlı gösterecektir. Boyalı bir etkisi vardır. Bahçenizde karakter katılmasına yardımcı olur ve kişilikle dolu çeşitli bir zemin alanı oluşturur.

En iyi 10 bahçe yer karosu

8 . Sonbahar yapraklı bahçe Yer karosu

Ahşap efektleri, taş görünüm ve beton renkleri içinde barındıran bu eşsiz sonbahar için çarpıcı bahçe yer karosu seramik çeşitlerine ne dersiniz?. Bekleyebileceğiniz gibi, göz alıcı yaprak tasarımını altın ve kırmızı tonlarda gösteriyor; bahçenizde kalıcı bir Sonbahar halısı yaratmanıza izin veriyor.

bahçe seramik karoları

9 . Doğal taş Bahçe Seramik Karoları

Bu geleneksel bahçe seramik karoları muhtemelen çok boyutlu popüler döşeme eğilimi bahçe için. Izgara şekilleri ile bahçe ve verandaya karakter katar. 

bahçe seramikleri ve yer karosu

10 . Vintage Ahşap Bahçe seramikleri

En iyi 10 Bahçe Seramik ve Yer Karosu kayma önleyici seçenekler de dahil olmak üzere, seçim yapabileceğiniz çok sayıda boyut ve renge sahiptir. Geleneksel ahşap efekti renklerini tercih etmeniz gerekmez – bu seri beyaz yıkanmış ve gri tasarımlar sunar. bahçeniz için Deneme yapın.

En iyi 10 Bahçe Seramik ve Yer Karosu hakkında detaylı fikir alamak için 0507 115 86 58 den  ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları

Bahçe yer karo modelleri arasından gerçekçi ahşap efektlerinden ve çok boyutlu taş efektlerinden, dokulu bölünmüş yüz tasarımlarına ve yaprak motiflerine kadar. Dış mekanlarınızı dönüştürmek için hangisini kullanacaksınız? Döşenmiş bahçe zemin oluşturduktan sonra, bazı mobilya ve diğer dış mekan aksesuarları eklemi unutmayın

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube