en iyi 10 mutfak yer karosu

En iyi 10 Şık Mutfak Yer Karosu – Zemin ve Döşemeler

Biraz stil yapın! Mutfağınıza bir ferahlık verecekseniz ve taban alanı için bazı şık önerilere ihtiyacınız varsa, En iyi 10 Mutfak Yer Karosu bugüne kadar en iyi seçenek. Uygun fiyatlı, şık, uzun ömürlü, çizilmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir, hijyenik ve sık sık kaymaz yüzeyleri var! işte size ilham verecek mutfak yer karoları, zemin ve döşemeler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şık mutfak yer karosu seçeneğine var Bu yüzden en iyi 10 tanesini sizlere sunuyorum.

En iyi 10 Mutfak Yer Karosu - Zemin ve Döşemeler

1 . Desenli Mutfak Fayans

En iyi mutfak yer karosu için yer vermek istediğim desenli mutfak fayansı, son dönemde mekanları canlandırıyor. Bir çoğumuz vintage tarzını hayale ederiz. Bu mutfak yer karoları için dirilişi açıklıyor. Mutfak Fayansları büyüleyici bir sinsi görünüme sahiptir, ancak seramikten yapılırlar, bu yüzden temizlenmesi kolaydır, zemin döşeme gereken bir mutfak alanında kullanıldığında idealdir!

En iyi 10 Mutfak Yer Karosu - Zemin ve Döşemeler

2 . Parke Mutfak seramik yer karoları

En iyi mutfak yer karoları arasında listemde ikinci sırada yer vermek istediğim bu sıcak ceviz zemin döşeme için mutfak yer karosu. Mutfağınızda lüks bir zemin oluşturmak için idealdir. Her ne kadar onları dayanıklı kılan porselenden yapılmış olsalar da gerçekçi bir ahşap efekt tasarımına sahipler. Çarpıcı tasarımı doğanın ve ağacın sıcaklığı gibi görünüyor. Parke, dönemsel görkemli evlerin tipik bir mutfak yer karosu döşeme tarzıdır!

3 . En iyi Mutfak Yer Karosu Calacatta

Mutfak seramik ve fayansları listemin diğer bir zemin duvar seramikleri arasında her mekan için uyum sağlayacak , modern görünüm verecek  mutfak duvar ve yer döşeme seramikleri calacatta.

Doğal görünüm iki nedenden ötürü popülerdir – bir mekana sadece biraz lüks katmakla kalmaz, aynı zamanda rahatlatıcı ve rahatlatıcı bir şema oluşturmaya da yardımcı olur. Calacatta mermeri çarpıcı kontrastlı damarları nedeniyle en çok aranan doğal taşlardan biridir.

Bununla birlikte, biraz pahalı olabilir ve ayrıca devam eden tedavi ve bakım gerektirir. İşte bu gerçekçi Beyaz Altın Calacatta Mermer Efektli Fayansları işe yaradı ! Porselen yapılmışlar, bu yüzden mutfak duvar ve döşeme için ideal!

Mutfak Yer seramik ve karosu

4 . Mutfak Yer seramik ve karosu Rustik ve zengin

En iyi mutfak yer karosu modelleri arasında çarpıcı ve zemini zahmetsizce değiştirir. Desenli tasarım, büyüleyici vintage karakteri yansıtır mutfak zeminine, yaşlı ve yıpranmış etki verir.

Zengin turuncu tonları mutfak zeminleri için ideal. Mutfak, yemek pişirirken, yemek yerken veya arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle kahve paylaşırken birçoğumuzun birlikte kaliteli zaman geçirdiği, arkadaş canlısı bir aile alanıdır. Mutfak yer karosu ve Sosyal alanlar daha parlak renkler gerektirir!

mutfak yer karosu döşeme, mutfak  kaymaz seramik karo, mutfak  zemini yer döşeme, mutfak beton etkili seramik uygulama, mutfak duvar altıgen seramikler, mutfak mermer seramik çeşitleri, mutfak  porselen seramik karoları , mutfak granit seramik karo, mutfak ahşap seramikler, mutfak traverten seramik kaplama, mutfak  desenli seramik karo işleri, mutfak parlak renkli seramik

en iyi 10 mutfak yer karosu mutfak 2019 yılı banyo trendleri - Banyo tasarım Renkleri ve Banyo Ürünleri - MalzemeleriHer Tarza Uygun Seramik

En iyi Mutfak Yer karoları ve döşeme hakkında detaylı fikir alamak için 0507 115 86 58 den  ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları

Tüm Tasarım ve Çalışmalarımızı Sosyal medyadan Takip Edebilirsiniz

Twitter   Facebook   Pintrest  İnstagram   Youtube